BAŞKAL KURULUŞ

Tarihçe;

Başkal Şirketler Grubu’nun temelleri 1998 yılında BAŞKAL ELEKTRİK kuruluşu ile atıldı. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen Grup, Sektöründe güçlü ve saygın şirketler arasındaki yerini aldı.

 

Başkal grub; elektrik taahhüt, enerji, aydınlatma, pano, otomasyon ,makina ve proje  işkollarında faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Başkal Şirketler Grubu bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir ulusal yatırımcı olarak dikkat çekmektedir.

elektrik-taahhüt işkolunda faaliyet gösteren Başkal elektrik, Grubun ana şirketi ve itici gücüdür. 18 yıllık iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Şirketin iş portföyünde; endüstriyel tesisler başta olmak üzere,hotel ,hastane, iş merkezleri, konut ve enerji projeleri yer almaktadır.

Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı coğrafyalarında da tercih edilen bir iş ortağı olmayı başaran başkal grup; Cezayir, Etiyopya ve Dubai’e kadar yayılan geniş bir coğrafyada farklı sektörlerde de hizmet vermektedir. 

Tüm çalışmalarını uluslar arası, kalite, çevre ve  güvenlik  standartlarına  göre   sürdüren şirketimiz;

MÜŞTERİ YORUMLARI

Başkal Elektrik

Tarihçe;

Başkal Şirketler Grubu’nun temelleri 1998 yılında BAŞKAL ELEKTRİK kuruluşu ile atıldı. Kurulduğu gü[...]

BİZE ULAŞIN

Eski Sanayi Bölgesi 2. Cadde No: 22 Kayseri / Türkiye
Telefon:+90 444 5 885 - +90(352) 330 33 13 Fax:+90(352) 330 33 15 E-mail:info@baskal.com.tr
Copyright 2016 © Başkal Group